picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja nad morzem, oferta

sesja nad morzem, oferta

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, jaką wykona ktoś z niesłychanie dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

Klaudi

Posty: 1

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Grabow12

Posty: 2

 
U nas fachowa Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

strusiek

Posty: 4

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Nie ulega wątpliwości nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, natomiast można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze wesela. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, zatem nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

pawel253

Posty: 9

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Mieliśmy zrobić sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy odnaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, zatem na nią czekam.

Fanatyk

Posty: 8