picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

firma budowlana

firma budowlana

Szukam ludzi, którzy współpracowali z marką ana-bud.pl i mogą trochę więcej powiedzieć o jakości realizowanych inwestycji budowlanych. Bardzo proszę o kontakt, albo w komentarzu, albo prywatnie, jeżeli jest taka możliwość. Dziękuję i pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 2

 
Z doświadczenia wiem, że im bardziej wszechstronna firma budowlana, tym lepiej dla inwestorów.

Grabow12

Posty: 6

 
Jednym z najczęściej polecanych generalnych wykonawców dla farm wiatrowych na branżowych forach jest AnaBud. Czytałem sporo o nich. Nawet uczestniczyłem w podobnej inwestycji, na zasadzie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, współpraca inwestorów. OZE to jest przyszłość, a niestety takich wykonawców brakuje, którzy rozumieją potencjał, nowoczesne technologie. Weryfikują praktycznie wszystkie elementy budowy, czy to się w ogóle opłaca, to raz. A dwa utrzymują długoterminowy serwis, kwestie drobnych modernizacji. Z perspektywy inwestora to przyznam, że unikalna oferta.

Lupusx

Posty: 4

 
Budowlanka nie jest dla wszystkich, co pokazał kryzys w latach 2007-2009, gdzie wielu jechało na kredytach. Teraz większość marek chce mieć na własność sprzęt i różnicują portfolio. Tylko tak można przetrwać, a nie na jednej specjalizacji.

Grabow12

Posty: 2

 
W Polsce panuje przekonanie, że niska cena wygrywa w przetargach, a wiadomo, co się dzieje, jeżeli buduje ktoś z najniższą stawką. Jakości nie zaznasz, a rotacja pracowników absurdalna.

Kolekcjoner

Posty: 3

 
Jak będziesz miał problemy z komunikacją to od razu rezygnuj. Nie ma nic gorszego niż brak odpowiedzi od ekipy przez powiedzmy kilka dni, kiedy musisz mieć pewność, że jakiś etap został zakończony.

Lupusx

Posty: 2