picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Jak zapoznać się z programem do ewidencji urlopów?

Jak zapoznać się z programem do ewidencji urlopów?

Hej wszystkim. Korzystał ktoś z was z takiego ułatwienia, którym jest system do rejestracji urlopów? Zastanawiam się nad nabyciem takiego oprogramowania.

esdoen1

Posty: 17

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Agmars

Posty: 30

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z właściwymi czytnikami. Poprzez takie poczynania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

artoor

Posty: 15

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, bowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

TomekK

Posty: 18

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

MaszWielkosc

Posty: 11

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezmiernie pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

roudee

Posty: 21

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

NanoTECH00

Posty: 13