picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

W jaki sposób waszym zdaniem ocenić efektywność kosmetyku? Na jakiej podstawie dokonujecie wyboru do kosmetyczki?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

tigra32

Posty: 10

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

Jasio234

Posty: 3

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Markę Naturikke polecam, bo kosmetyki stymulują na pewno odbudowę skóry, ale trzeba chwilę poczekać na wyniki. U mnie mniej więcej po 20-30 dniach skóra odżyła, zaczerwienienie wokół policzków praktycznie niewidoczne, zmarszczki na czole jakby mniejsze, cała twarz bardziej zrelaksowana. To kosmetyki dość nowoczesne, chwalone w niektórych branżowych czasopismach dla kobiet. W składzie nie ma żadnych sztucznych, chemicznych rzeczy i to nawet czuć w zapachu.

izunia

Posty: 8

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

gruszka45

Posty: 12

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

Dosti

Posty: 19