picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wizytówki Lubin, która firma ?

wizytówki Lubin, która firma ?

Żąda stworzyć logo. Jest jakaś firma, która projektuje logo w Lubinie, bowiem nie mogą odszukać? Byłoby dobrze gdyby sporo mnie to nie kosztowało, bowiem dopiero startuje.

Narcyzzz

Posty: 1

 
Jakiś czas temu zamawiałem kasetony reklamowe w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/reklama-zewnetrzna i jestem niezmiernie zaspokojony. Oni niezmiernie dobrze się na wszystkim znają.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale naprawdę udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

Jasio234

Posty: 3

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze bardziej skuteczna. Faktycznie to zadziałało. Widać, że ludzie lubią dostawać bardzo oryginalne materiały reklamowe, dlatego amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

23-Obert

Posty: 17

 
Według mnie niesłychanie potrzebna jest identyfikacja firmy, bowiem w przeciwnym wypadku nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i wiele innych. Bez tego klient nie wie, iż istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

artoor

Posty: 6

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i faktycznie się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i faktycznie wcale to sporo nie kosztował. Za kilkaset zł miałem logo i sporo przydatnych materiałów reklamowych.

Marioleczka

Posty: 3

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, niemniej jednak trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, że bez problemów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

12erBis

Posty: 11