picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon urody kraków, gdzie ?

salon urody kraków, gdzie ?

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak wiele, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

Franuś

Posty: 8

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie niemniej jednak zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Morchepl

Posty: 10

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

dobryBoy

Posty: 14

 
Myślałam o tym, żeby sięgnąć z jakiegoś takiego doświadczonego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Sporo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

namok

Posty: 19

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest konieczne mojej skórze, jaka faktycznie była w opłakanym stanie, niemniej jednak pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują odpowiednie rozwiązanie.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Dosti

Posty: 19

 
Tutaj mają wiele ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych www.munecakrakow.pl. Polecam, ponieważ sama tu chodzę. Zawsze profesjonalne usługi. Poza tym miła atmosfera i świetna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

Lupusx

Posty: 7

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

namok

Posty: 7

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

TomekK

Posty: 11