picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena firmy, opinie

wycena firmy, opinie

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

Klaudi

Posty: 1

 
Warto skontaktować się z profesjonalną firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że dużo jest takich firm, więc spokojnie znajdziesz.

Bialy_Wilk

Posty: 17

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego polecam Ci tę stronę inetentową attuario.pl. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy pragniesz z nimi współpracować. Mi bardzo pomogli.

alido45

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa może niezwykle Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, zatem że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

Fiflek

Posty: 10

 
Wycena aktuarialna z reguły wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, niemniej jednak musisz wybierać fachowe firmy.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Biuro aktuarialne na ogół pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Pożądane byłoby się z nimi kontaktować, albowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

TomekK

Posty: 3